Оцініть, будь ласка, сайт ДНЗ. При бажанні прокоментуйте.Результаты
Besucherzahler mail order russian brides
счетчик посещений

Електронна реєстрація дітей в ДНЗ

Шановні батьки!

Якщо для здобуття дошкільної освіти Вашою дитиною Ви обрали наш дитячий садок, Ви маєте можливість подати заявку на її реєстрацію до ДНЗ через мережу Інтернет.

  Для подачі заявки щодо реєстрації спочатку необхідно зареєструватися на сайті. Для цього Вам необхідно вийти на портал Дніпропетровського освітнього центру за посиланням:

http://animashky.ru/flist/3dwebdiz/6/25.gifhttp://dp.isuo.org/authorities/preschools-list/id/60

Далі, на закладці «Список ДНЗ» Ви зможете переглянути інформацію про всі дошкільні заклади нашого міста. Дія цього, в полі «Населений пункт» виберіть місто Жовті Води, розгортаючи дерево адміністративного устрою. В кінні списку Вам буде представлено всі дитячі садки міста із зазначенням даних про кількість місць в кожному закладі та інформації про заявки на зарахування в ці навчальні заклади.

jSnowFlake

Якщо Ви обрали нас

Анимация Стрелки

Натиснувши кнопку «Докладніше» навпроти обраного ДНЗ, Ви зможете переглянути всю інформацію про наш навчальний заклад та подати на цій же сторінці заявку на зарахування Вашої дитини в заклад, натиснувши «Подати заявку на вступ». На цій же сторінці Ви можете переглянути інформацію про навчальний заклад на порталі Інформаційної системи управління освітою, натиснувши на «Інформація про ДНЗ на порталі ІСУО». На закладці «Черга» Ви зможете переглянути інформацію про чергу на зарахування дітей в наш навчальний заклад.

Після цього, натисніть «Реєстрація» у правому верхньому куті сторінки Введіть логін та пароль, під якими Ви будете заходити на сайт (логін і паролі, ви обираєте самостійної, обов'язково вкажіть адресу вашої електронної пошти, на яку будуть приходити повідомлення). Підтвердивши дозвіл на обробку персональних даних, натисніть кнопку «Зареєструватися». Після успішної реєстрації Ви побачите повідомлення «Дякуємо за реєстрацію, тепер ви можете додати заявку».

 

Анимация Стрелки

 

Тепер перейдіть на закладку «Мої заявки». На даній закладці Ви можете подати нову заявку та спостерігати за статусом вже поданої заявки (заявок). Щоб додати нову заявку:

 

Натисніть кнопку «Нова заявка».

Анимация Стрелки

     Внесіть інформацію про дитину, заповнивши відповідні поля. Поля, що виділені напівжирним написанням, обов'язкові для заповнення:

 

Анимация СтрелкиВнесіть прізвище, ім'я та по-батькові дитини, вкажіть дату народження дитини.

 

Анимация СтрелкиВ полі «Населений пункт» необхідно вибрати свій населений пункт розгортаючи дерево адміністративного устрою. Після вибору населеного пункту, в полі «ДНЗ» Вам будуть представлені всі дитячі садки обраного населеного пункту для вибору бажаного.

 

Анимация СтрелкиДалі, необхідно вказати бажаний рік зарахування дитини до дитячого навчального закладу.

 

Анимация СтрелкиВкажіть місце народження, адресу реєстрації та адресу проживання дитини.

 

Анимация СтрелкиОбов'язково необхідно вказати серію та номер свідоцтва про народження дитини.

 

    Ці дані необхідні для перевірки унікальності введених даних (для унеможливлення реєстрації в електронній черзі двох або більше осіб під одними й тими ж персональними даними). Для успішної реестрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заявки Вам необхідно вказати достовірну інформацію.

Анимация Стрелки

    Дія підтвердження інформації, зазначеної в заявці, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відділу освіти з оригіналами документів (паспорт заявника, свідоцтво про народження дитини, документ, то підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заявки скановані копії вищевказаних документів.

Анимация Стрелки

   Дія підтвердження інформації, зазначеної в заявці, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відділу освіти з оригіналами документів (паспорт заявника, свідоцтво про народження дитини, документ, то підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заявки скановані копії вищевказаних документів.

 Анимация Стрелки

   Щоб прикріпити до заяви скановані копії, натисніть на кнопку «Виберіть файл» навпроти відповідних полів та виберіть відповідний файл на Вашому комп'ютері. Якщо Ваша дитина перебуває на диспансерному обліку, виберіть «Так» навпроти поля «Диспансерний облік» та вкажіть напрям обліку. Якщо Ваша дитина має право на пільги при зарахування до дошкільного навчального закладу, поставьте «Так» у відповідному полі та вкажіть необхідні дані про документ, що підтверджує право на пільги.

 

 

Якщо заповнена Вами форма заявки за змістом не буде відповідать оригіналам документів, Вашу заявку буде анульовано. Якшо інформація, зазначена в заявці, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заявки в електронному вигляді.

   Анимация Стрелки

   Далі, необхідно внести дані про одного з батьків дитини або її офіційних представників. В полі «Тип» необхідно вибрати зі списку чиї дані Ви будете вносити (мати, батька або опікуна). Далі, внесіть прізвище, ім'я та по-батькові, вкажіть адресу реєстрації та адресу проживання заявника. Вкажіть паспортні дані у відповідних полях. В полі «Телефон» вкажіть контактний номер телефону, за яким з Вами можна буде зв'язатися стосовно зарахування Вашої дитини до ДНЗ. В полі «е-mail», відповідно, вкажіть свою електронну пошту.

При необхідності Ви можете вказати контактні дані ще одного представника дитини. Для нього, натисніть кнопку «Додати представника дитини» та внесіть відповідну інформацію.

 Анимация Стрелки

Після внесення всіх необхідних даних, натисніть кнопку «Відправити» Ви повинні побачити повідомлення про те, що заявка додана.

 

 

Тепер, на закладці «Мої заявки» Ви можете стежити за статусом своїх заявок та за перебігом електронної черги.

Ми радіємо кожному новому малюку!

 

Чекаємо Ваших відгуків до матеріалів нашого сайту.