Оцініть, будь ласка, сайт ДНЗ. При бажанні прокоментуйте.Результаты
Besucherzahler mail order russian brides
счетчик посещений

День Відкритих Дверей

26.09.2019
Наш заклад працює за гаслом: «Двері дошкільного закладу повинні бути завжди відкриті для батьків»

Відкриття заходу розпочалося з вражаючої казкової фізкультури на повітрі, куди завітали красуні-клоунеси. В музично-динамічній ранковій зарядці на чолі з музичним керівником приймали участь усі дошкільнята закладу та їх вихователі.

Знайомство батьків та гостей із закладом розпочалося в музичній залі з виступу керівника садочка  – О.В.Совенко. Батьки отримали вичерпну інформацію про роботу закладу, про необхідність та важливість отримання дитиною дошкільної освіти. Прослухали цікаву консультацію «Адаптація дитини до дитячого садка»; переглянули музичну відео презентацію «Життя нашого садка».

Вихованці старшої групи підготували музичне привітання піснею «Україно моя» та заспівали Гімн дитячого садка.

Також було організовано екскурсію-огляд розвивального простору закладу: тренажерної зали, кімнати англійської мови, харчоблоку, медичного блоку, аудіовізуальної студії, методичного кабінету та усіх групових приміщень.

Батьки та гості ознайомлювалися з педагогічним персоналом та з життям малят у садочку під час освітньої діяльності.

Педагогами  різновікової та старшої груп було проведено відкриті заняття.

 Наприкінці заходу усі присутні гості та батьки отримали яскраві буклети та календарики з інформацією про наш заклад та  заповнити анкети «Ваші враження від Дня Відкритих Дверей».

Впродовж дня усі бажаючі мали змогу не лише милуватися яскравою осінньою фотозоною, що прикрасила центральний вхід садочка, а й сфотографуватися і своїм малюком.

Заклад дошкільної освіти - помічник сім'ї у вихованні дітей.

         Батьки та гості впевнилися в тому, що в нашому дитячому садочку «Білий лелека» працюють досвідчені, кваліфіковані педагоги, і кожен день перебування малюків в садочку наповнений захоплюючими враженнями від цікавих занять, ігор, розваг, дослідів, спостережень.